Giyotin Cam Sistemi
Dikey dinamik cam sistemleri, manuel ve otomatik çalışma modlarında her yerde sarfedilen fonksiyonel cam panellerdir. Giyotin cam Sistemleri Ses ve ısı yalıtımı kusursuzdir ve huzurlu bir kullanıma sahiptir.

Giyotin Cam Sistemi
Giyotin Cam

Giyotin Cam Özellikleri
Kapı ve bir yerden diğer bir yere geçiş olarak sarfedilen dikey cam, teknik olarak alttan dikey ve geriye doğru hareket eden kayar cam sistemidir. Giyotin Cam Sistemleri ve giyotin cam kapı kafede, restoranda, balkon, çatı, teras ya da oda taksim, ses ve sıcaklık yalıtımı da gerçekleştiren cam bölme olarak oldukca kullanışlıdır. Akıllı ev sistemlerinin de gözdesi olan giyotincam, aleni alanları kapatan ve hayat alanlarını tek dokunuşla daha fonksiyonel duruma getiren panellerdir.
Camın sağlamış bulunduğu görüş açısı, tabiat ile iç içe mekanlar yaratmada kusursuzdir. Hareketli küpeşte sistemleri, mekana göre modifiye edilebilen, araç-gereç yapısı ile üst seviye güvence ve güvence gerçekleştiren kaliteli ve fonksiyonel ürünlerdir.
Çelik yerel silindir yada İtalyan triger kayışı kullanılarak geliştirilen ve yapılan Giyotin cam, uzun senelerdir ilk günkü niteliği olarak kullanılmaktadır.
Müşteri talebine gore motorlu yada manuel olarak tasarlanmaktadır.
Kar, yağmur ya da yel gibi negatif hava koşullarına dayanıklıdır.
Pencereler, teraslar, balkonlar, kış bahçeleri, vitrin, havuz, kapı geçişleri ve oda bölmelerinde kullanılır.
Hareketli ve durağan parçalardan tabiatr.
Görüş kısmını engellemez. Çocuk güvenliği ve hırsızlar amacıyla sarfedilen hareket sensörlü modellerdir.
Alüminyum profiller istenilen renge boyanabilmektedir.

Giyotin Cam ile Şık Tasarımlar
Kusursuz bir kullanıma sahip olan otomatik cam sistemleri bununla birlikte kusursuz bir görünüme de sahiptir. Görüş kısmı olarak son adım konforlu mekanlar yaratan cam paneldir. Işığı engellemeyen ısı ve ses yalıtımı amacıyla kusursuz olan cam balkon yağmura, yela ve kara karşı dayanıklıdır ve hijyenik duruma getirilmesi kolaydır. Mağaza vitrinlerinde, kafe ve restoranlarda, balkon ve teraslarda fonksiyonelliği ile ön plandadır.

Giyotin Cam Fiyat
Ürünümüzün m2 fiyatı sarfedilen malzemeye, motorlu ya da manuel mekanizmaya ve ölçülere gore değişmektedir. Fiyat öneriyi alabilmek amacıyla firmamızla iletişime geçebilir, giyotin cam şıklığını ve standardını en ideal fiyatlarla satın alabilirsiniz.